اخیرا با تبلیغات انجام شده در رسانه ها از جمله تلویزیون، اینترنت و بالا رفتن علاقه عمومی به فناوری پرینت سه بعدی دیده شده برخی شرکتهای تجاری اقدام به واردات دستگاه هایی از این نوع نموده اند. در برخی موارد مشاهده شده که این نوع دستگاه های وارداتی متاسفانه از پایین ترین کیفیت ممکن برخوردار هستند.

« نظر به تعدد تماس های صاحبان این دستگاه ها این مجموعه تحقیقاتی، تولیدی منبعد دستگاه های معیوب خارجی را نیز تعمیر خواهد نمود تا بدین وسیله کمکی به گسترش استفاده از این تکنولوژی جدید نموده باشد. »

در صورتی که در هنگام کار با محصولات این شرکت دچار مشکل شده اید و یا سوالی برای شما به وجود آمده است، ابتدا به قسمت "محصولات" سایت مراجه کرده و مطالب مربوط به محصول خریداری شده را به دقت و حوصله مطالعه فرمایید سپس به قسمت "سوالات متداول" رفته و سوال و جواب های این قسمت را نیز مطالعه بفرمایید . در صورتی که سوال و یا مشکل شما در میان سوالات مطرح شده موجود نبود، اقدام به ارسال سوال خود به ایمیل زیر یا شماره تماس های زیر و یا درج نظر در همین قسمت بنمایید. هنگام طرح سوال دقت داشته باشید که مشکل خود را به دقت و به تفضیل توضیح بدهید!