پرینتر های سه بعدی ساده ترین، سریع ترین، مقرون به صرفه ترین ابزار برای ساخت نمونه های اولیه با کیفیت حرفه ای و عالی هستند. در فروشگاه ما، شما می توانید نحوه ی کار این دستگاه ها را دیده و همچنین ساخت اشیاء سه بعدی را به طور زنده مشاهده کنید و یک تجربه ی واقعی از نحوه ی کار پرینتر های سه بعدی داشته باشید. اپراتورهای ما در فروشگاه نحوه کار این دستگاه ها را به طور مختصر و مفید به شما شرح داده و پاسخگوی سولات شما هستند.

    همچنین شما می توانید در فروشگاه ما فیلمان های مصرفی (در انواع مختلف آن) ، شیشه ی پرینت سه بعدی و مایع ABS مخصوص پرینت را با قیمت هایی پایین تر از بازار تهیه فرمایید. ما می دانیم که اگر شما بینید مطمئناً باور می کنید ، پس کار خود را متوقف کرده  برای اثبات همین امروز به فروشگاه ما بیایید.

    در این فروشگاه به منظور بالا بردن رضایت مشتریان و برطرف کردن نیازهای دانشگاهیی و صنعتی اقدام به ارائه خدمات پرینت سه بعدی نیز کرده ایم، برای مشاهده ی اطلاعات کامل تر به بخش "خدمات/ خدمات پرینت سه بعدی" مراجعه فرمایید.

 فروشگاه ما واقع در ""  تـهـران ، بزرگراه یــادگار امـــام، خ خـرم رودی، خ ابـراهـیـمی ، برج تجــاری اداری الـونـــد ، شماره 310 جنوبی ""همه روزه (جز جمعه ها و ایام تعطیل) از ساعت 9 صبح الی 17 برای پاسخ گویی به شما عزیزان و ارائه خدمات باز می باشد . بی صبرانه منتظر دیدن شما هستیم!